גירושין 
 
גירושין
 
העיר תל אביב מהווה מוקד של קדמה, תרבות ומתירנות, וגם את העיר בעלת שיעור הגירושין הגבוה ביותר בישראל.

כפועל יוצא מכך גם גדל הביקוש עבור עורך דין גירושין בתל אביב שהינו איכותי ומקצועי, ודוגמא נאה לכך מהווה עו"ד אורי פליישר.

יש להדגיש כי עורך דין רציני מכיר תחום זה על בוריו, וידע להתאים לכל אחד את הליך הגירושין והאסטרטגיה הנכונים עבורו.

 
להתגרש בתל אביב 
חשוב לדעת כי למרות גודלה יש בתל אביב רק בית דין רבני אחד ובית משפט אחד לענייני משפחה. כפועל יוצא מכך, מומלץ לבחור עורך דין גירושין בתל אביב אשר עיר זו הינה מקום פעילותו העיקרי, ועל כן הוא מכיר לעומק את המערכת המשפטית בה, גישתה ואופן ההתנהלות מולה. 
 
 
ייצוג מול בית דין רבני
בית הדין הרבני בתל אביב מציע למעוניינים להתגרש טוענים רבניים שייצגו אותם בהליך הגירושין. טוענים אלו הם למעשה תלמידי מוסד דתי שעברו הכשרה מיוחדת והוסמכו לייצג ולטעון בשם לקוחותיהם בפניו של בית הדין.

יחד עם זאת, במרבית המקרים ובייחוד כשמדובר בציבור חילוני עדיף לפנות אל עורך דין גירושין בתל אביב אשר מכיר גם את הלכות הדת וגם את דיני המשפחה.

כמו כן, גירושין ברבנות עם ייצוג של עורך דין תאפשר תקשורת הרבה יותר טובה וכנה מאשר מול טוען רבני, המגיע מרקע דתי שונה במהותו מערכי העולם החילוני.
 
 
רבנות או בית דין לענייני משפחה 
רבים מקרב המעוניינים להתגרש בתל אביב מתלבטים אם גירושים ברבנות עדיפים על פני גירושים בבתי משפט לענייני משפחה ולהיפך. פניה אל עורך דין גירושין בתל אביב יכולה בהחלט לספק את הפתרון הטוב ביותר, וזאת בהתאם למאפייני הלקוח ונתוניו וצרכיו האישיים.

יש לציין כי את הבחירה לגבי בית הדין בו יתקיים הליך הגירושין יש לבצע כבר בשלבים הראשוניים של ההליך.
 
 
גירושין בהסכמה
לקוחות של עו"ד אורי פליישר מצליחים להגיע להסכם גירושין בהסכמה המאפשר לעבור את ההליך באופן המיטיב ביותר עבור כל הצדדים המעורבים.

הגעה לגירושין בהסכמה יכולה להתבצע כאשר אורי פליישר מהווה עורך דין משותף, מול עורך דין נוסף או באמצעות הליך גישור.