דיני משפחה
 
דיני משפחה
 
תחום המשפטים כולל, במסגרתו, מספר ענפים שונים, המתמקדים בתחומים משפטיים שונים.

דיני משפחה, ובניגוד לענפי המשפט האחרים, מתבסס בין היתר גם על הדין הדתי, החל במקרים שונים הקשורים אל התחום, כמו נישואים וגירושים, דמי מזונות, אימוץ, ירושה, חלוקת רכוש ועוד.

עו"ד משפחה מייצג את לקוחותיו בתביעות הקשורות אל התחום והוא בעל ניסיון רב והכרות מעמיקה עם סוגיות משפטיות רבות, הקשורות אל דיני משפחה. עורך דין משפחה יכול לייצג את הבעל או את אשתו, התובעים דמי מזונות במקרה של גירושים, הוא יכול לייצג בני משפחה במקרים של חלוקת רכוש בעקבות מותו של אחד מבני המשפחה וכן לסייע במקרים נוספים הקשורים אף הם אל התחום.מדוע חשוב להיעזר בשירותיו של עורך דין משפחה
 
בין אם מדובר בהליך של גירושין, אימוץ או כל הליך משפטי אחר בתחום דיני משפחה, חשוב להיעזר בשירותיו של עורך דין משפחה בתל אביב, כמו עו"ד אורי פליישר, המתמחה בתחום.

עורך דין דיני משפחה הינו הכתובת המתאימה ביותר בה ניתן להיעזר במקרים הקשורים אל התחום והוא הגורם המקצועי הבקיא ביותר שיכול לייצג את התובע מול בית המשפט או המוסדות השונים.

עורך דין המתמחה בדיני משפחה בקיא בכל החוקים ובכל הסוגיות המשפטיות הרבות בתחום זה, הוא בעל ניסיון רב בהגשת תביעות ובעמידה מול בית המשפט ובמקביל גם מכיר את ההלכה היהודית, על פי מתבססים לא מעט חוקים בתחום דיני המשפחה.

פעמים רבות מדובר במקרים לא פשוטים, במצבים רגישים המעורבים בהם גם ילדים צעירים. עורך דין כזה מסוגל לפעול בצורה נכונה, עם הרבה אמפתיה, הקשבה והתאמה מלאה של ההליך אל כל המעורבים בו.
 
 
באילו מקרים מומלץ לפנות לעורך דין דיני משפחה
 
פנייה אל עורכי דין משפחה יכולה להיעשות במקרים ובמצבים שונים.

מי שעומד בפני גירושין ונדרש לטפל בענייני מזונות, החזקת ילדים וגם חלוקת רכוש, עורך דין משפחה המתמחה בדיני משפחה הוא הכתובת הנכונה. מקרים של נישואי תערובת ונישואין אזרחיים יכולים להיות מטופלים גם הם על ידי עורכי דין אלה וכן גם מקרים של אימוץ ילדים, צוואות וירושות.