דיני נזיקין
 
דיני נזקין
 
תביעות נזיקין, בהן מטפל עורך דין המתמחה בתחום דיני נזיקין, מתייחסות לנזקים שנגרמו לאדם או לרכוש בעקבות רשלנותו של האחר.

תביעות אלו, שנחשבות לנפוצות ביותר מקרב התביעות המוגשות לבית המשפט, יכולות להיות מורכבות מאד ובעיקר בשל הצורך, מצידו של התובע, להוכיח את רשלנותו של האחר שגרמה לנזק.

עורך דין נזיקין מסייע לתובע להגיש את התביעה לבית המשפט תוך בחינת כל הראיות המשפטיות והמסמכים הרלוונטיים הנדרשים לשם כך, מתמחה בתחום זה של דיני נזיקין הוא הכתובת אליה יש לפנות כדי להגיש את התביעה.
 
 
באילו מקרים מטפל עורך דין נזיקין
עורך דין המתמחה בתחום דיני נזיקין, כמו עו"ד אורי פליישר, נדרש לפעול לא אחת מול גופים ממשלתיים, שהינם אלה המטפלים פעמים רבות במגישי התביעה ובנזק שנגרם להם.

בדרך כלל מדובר במוסד לביטוח לאומי, אותו תובעים רבים משלל סיבות, ובמקרים אחרים מדובר בגופים אחרים הקשורים אל ההליך. עורך דין דיני נזיקין נדרש להראות לבית המשפט את הקשר הישיר שבין הנזק שנגרם לתובע לבין רשלנותו של האחר, כלומר פעולתו של האחר שגרמה לכך.

כל זאת, בהסתמך על סוגיות משפטיות שונות וחוקי דיני נזיקין הרלוונטיים לעניין. זה יכול להיות עו"ד נזיקין תל אביב בעל ניסיון רב מאד בטיפול בתביעות נזיקין הקשורות למשל לרשלנות רפואית, או עו"ד נזיקין אחר המטפל לא אחת בתביעות המוגשות ישירות אל הביטוח הלאומי.
 
 
כיצד לבחור את עורך הדין
מומלץ למי שמחפש עורכי דין נזיקין שיבחן כמה פרמטריים עיקריים. ראשית, ניסיונו של עורך הדין והתמחותו. חשוב לפנות אך ורק אל עורך דין המתמחה בתיקי דיני נזיקין.

על עורך הדין המסייע בעניין להכיר את התחום לעומק ולייצג את התובע באופן המקצועי ביותר. מומלץ לפגוש אותו, בשלב ראשון, פגישת היכרות מקדימה ולבחון יחד איתו ובעזרתו את מידת הסיכוי להצלחת התביעה.

במהלך פגישה זו ניתן להתרשם מאופיו, ממידת מקצועיותו וגם מיכולתו לגלות אמפתיה ולהבין את התובע באופן מלא. מומלץ לפנות ללקוחותיו הקודמים כדי לשמוע מהם חוות דעת באשר לאופי טיפולו בתיק התביעה ומידת שביעות רצונם מכך.