ירושות
 
ירושות
 
הטיפול במקרים של ירושות וצוואות  וגם הוצאת צו ירושה מצריך פנייה לעורך דין, המתמחה בתחום, כמו עורך הדין אורי פליישר, המתמחה בכך.

עורך דין ירושה הינו הכתובת המתאימה בה ניתן להיעזר במצבים מורכבים יותר, למשל במקרים בהם אין צוואה או במצבים בהם ישנה סברה שמדובר בצוואה שאיננה תקפה משפטית.

עורך הדין, הבקיא בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות בתחום יכול לסייע לפונים אליו במקרה של בקשת צו ירושה או בכל מקרה אחר הקשורים אל הנושא, בין אם באופן עקיף ובין אם באופן ישיר.

 
 
לפני הוצאת צו הירושה – חשוב לדעת:
במקרים בהם לא קיימת צוואה, או ישנה צוואה אם כי חלקית, יש להיעזר כאמור בשירותיו של עורך דין ירושה, המתמחה בתחום.

במקרה כזה יכולים היורשים או כל גורם אחר, לפנות לרשם לענייני ירושה במקום מגוריהם כדי להוציא צו קיום ירושה. את הבקשה ניתן להגיש אמנם באופן עצמאי אולם מומלץ לעשות זאת בעזרתו של עורך הדין.

את הטופס לבקשה צו הירושה ניתן להוריד ישירות דרך האינטרנט אולם יש להקפיד למלא אותו באופן מדויק ולמסור בו את כל הפרטים הרלוונטיים לנפטר וליורשים עצמם.

עורך הדין יכול להנחות באופן מפורט כיצד למלא את הטופס ויענה על כל השאלות הקשורות אל העניין ועל הנקודות שאינן ברורות. תשובה לפנייה צפויה להתקבל בתוך מספר שבועות, במידה ולא הוגשו התנגדויות על כך.

במקרים של התנגדויות, מסייע עורך דין ירושה להתמודד איתן ועושה ככל שביכולתו לספק תשובות למתנגדים.

 
 
פנייה אל עורך דין ירושה מתאים:
מכיוון שמדובר במקרים לא פשוטים פעמים רבות חשוב לפנות לעורך דין מקצועי, מיומן ומנוסה. עורך דין ירושה יידע כיצד להתמודד עם ההליך בצורה הנכונה ביותר וייצג את התובעים, את היורשים, באופן הנכון והמדויק ביותר.

חשוב לוודא שמדובר בעורך דין המתמחה בתחום הירושות והצוואות, עורך דין בעל ניסיון משפטי רב ובהתמודדות מול בתי המשפט. מומלץ לתאם פגישת ייעוץ מקדימה כדי לבחון את המקרה לגופו, את מידת מורכבותו ואת הפתרונות שבהם ניתן להיעזר כדי להתמודד איתו בצורה הטובה ביותר.

במידה ומתלבטים לאיזה עורך דין כדאי לפנות, מומלץ להיעזר בחברים קרובים ולבקש מהם המלצה לעורך דין מתאים.