תאונות דרכים
 
תאונות דרכים
 
עורך דין תאונות דרכים אורי פליישר מתמחה בדיני נזיקין ובליווי וניהול תביעות עקב תאונות דרכים, לרבות תאונות עם אופנוע, תאונות במסגרת העבודה או המעורבות בדריסת רוכב אופנים או הולך רגל.

כמו כן, חשוב לדעת כי חלק עיקרי מתפקידם של עורכי דין תאונות דרכים הינו להשיג ללקוחותיהם את הפיצוי המרבי בגין נזקי התאונה.
 

יצירת קשר עם עורך הדין
בעת מעורבות בתאונה מומלץ לפנות כמה שיותר מוקדם אל עורכי דין תאונות דרכים, מאחר שפנייה מוקדמת תסייע במקרים של חקירה במשטרה והתנהלות נכונה מול חברות הביטוח.

יש לדעת כי מרבית הטעויות בניהול תביעות ביטוח נגרמו עקב אי ייצוג בזמן מטעם עו"ד תאונות דרכים מול החברה המבטחת.
 
גורמים לתאונות דרכים
במרבית המקרים תאונות דרכים נגרמות בשל הגורם האנושי המעורב באירוע.

גורמים אלו יכולים להיות למשל חוסר ציות לחוקי התנועה, נהיגה במצב של עייפות או במצבים של שיכרות, וכמו כן תאונות עלולות להיגרם מאי שימת לב או עקב נהיגה עבריינית.

יחד עם זאת, תאונות יכולות גם להיגרם בגין מצב תשתיות הכבישים כמו כתמי שמן, כביש רעוע, חוסר בגופי תאורה או מחסור בתמרורים.

גורמים אלו ואחרים ניתן לזהות ולהוכיח בעזרת עו"ד תאונות דרכים מיומן ומנוסה. בסופו של יום, לא משנה מהי הסיבה לתאונת הדרכים, תמיד חשוב לפנות אל עורכי דין תאונות דרכים לקבלת ייעוץ, ליווי וייצוג הולמים.

 
 
ליוו מטעם עורכי דין לתביעת פיצויים
עורכי דין תאונות דרכים ילוו וייצגו את לקוחותיהם שנפגעו בתאונה לאורך כל תביעת הפיצויים. הליווי כולל בין היתר ייעוץ ללקוח, בדיקת זכאות לפיצויים, איסוף חומרים רלוונטיים, בחינת גובה הנזק, בחירת אסטרטגיה משפטית לניהול המקרה וכן ניהול מו"מ מול חברות הביטוח.

חשוב להבין כי בין אם מדובר באדם פרטי, ברשות מקומית או בחברת ביטוח, הצד השני יעשה כפי יכולתו על מנת להקטין מאחריותו לאירוע, ולהפחית את גובה הפיצויים המגיע לכם.

על כן, אין תחליף לעורך דין מנוסה כמו אורי פליישר המייצג אתכם בנאמנות ובנחישות, ועומד על זכויותיכם בכל שלב של ההליך המשפטי או הביטוחי.